Kurumsal

VİZYONUMUZ

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde Otomasyon Teknolojisini en güvenilir ve en kaliteli şekilde ulaştırmak; Otomasyon sektöründeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak; aldığımız işleri zamanında teslim ederek; iş kalitemizle,güvenirliliğimizle, koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için, Bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

MİSYONUMUZ

İKİZ ELEKTRİK VE OTOMASYON olarak yeniliklere açık olmak, olaylara geniş açıdan bakarak farklı çözümler sunmak; aldığımız işleri kaliteli hizmetlerimizle zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak; Otomasyon sektöründe sürekli olarak değişim ve yenilikleri takip etmek, bilgilenmek ve müşterilerimizi bilgilendirmek.

HİZMETLERİMİZ

İKİZ ELEKTRİK VE OTOMASYON firması makine sektörüne yönelik elektrik ve elektronik otomasyon uygulamaları yapmaktadır. Farklı PLC sistemleri (Omron, Siemens, Delta, Panasonic) kullanarak, farklı makinaların program yazılımları dahil anahtar teslim otomasyonunu yapmaktadır.
Daha önceki çalışmalarda yapılan makinaların bazıları:

-Hidrolik Sıvama Presleri
-Hidrolik Kauçuk Presleri
-Hidrolik Melamin Presleri
-Özel amaçlı Saç Kesme ve Bükme Presleri
-Servo Kontrollü makinalar
-Dolum Makinaları
-Paketleme Makinaları
-Boru Şişirme makinaları
-Küp Şeker üretim, kurutma,paketleme,istifleme makinaları ve hattıdır.

Ülkemizde eski teknolojiye sahip birçok makina bulunmaktadır. Bu makinaların kontrol sistemlerinde arıza olduğunda, gerek servis hizmeti gerekse parça temininde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır.İKİZ ELEKTRİK VE OTOMASYON bu tip makinaların günümüz teknolojisini kullanarak, elektrik-elektronik sistemlerini yenileyerek, daha kullanışlı ve de problemsiz hale getirmektedir.

 
 
 
Ürünler
matbaa